Kalenda V.21.04      

Dnes, v době chytrých telefonů, má každý svůj plánovací kalendář tam. Nosíte ho sebou a dokonce Vás může upozorňovat na termíny. Všechno má ale své výhody i nevýhody. Existují i klasické řešení ve formě diářů či kalendářů.

Mně vadila na klasickém stolním kalendáři nutnost v kalendáři listovat dopředu a dozadu. Nepatřím mezi ty, co mají na den v plánovacím kalendáři 5 nebo více akcí. Jako veteránovi mi šlo spíše o to, mít na první pohled přehled plánovaných akci na měsíc. Protože dnes má každý doma kromě PC i tiskárnu napadlo mě vytvořit si vhodný program. Program je extrémně krátký, není třeba jej instalovat a odinstalovat a můžete jej nosit s sebou na USB klíči.

Program Kalenda Vám vygeneruje jeden list A4 s kalendářem na jeden měsíc. Dalo by se to udělat například i programem MS-Excel, ale asi by Vás to přestalo bavit po prvním měsíci.

Názvy dnů a měsíců jsou definovány v externím souboru. Proto je možné program upravit pro téměř libovolný jazyk. Čínštinu jsem nezkoušel ...

V distribučním balíku jsou také soubory pro "Vyšegrádskou čtyřku" , tedy CZ,HU,PL a SK.

V nové verzi jsem přidal možnost tisku čtyř typů kalendářů

Typ=1

  

Typ=2


Typ=3

  

Typ=4

To co vidíte výše jsou fotografie. Reální příklad, kde jsi můžete vyskoušet i tisk :

Účelem této stránky není nahradit manuál k programu. Rozsáhlý manuál najdete v balíku .ZIP spolu s programem.

Program je freeware. Autor si ale vyhrazuje právo rozhodnout o tom kde bude program uložen pro stažení. Pokud hodláte program ke stažení uložit na jiný server, prosím informujte autora.

Mailto:Ing. Branislav Štofko

Download

                    

Niektoré portály nestíhajú moje tempo :-) Prosím overte si či máte najnovšiu verziu programu. Distribučný súbor má meno Kalenda_21_04_CZ.zip

Obsah .ZIP súboru