dir2html V.22.01        

Jako programátor pracuji již mnoho let. Můj počítač je zaplněn mnoha složkami a soubory. Vždy jsem prosazoval názor, že je vhodné mít v jedné složce maximálně 22 souborů. To proto, abych je viděl na displeji současně. Ale také se mi stává, že to někdy nedodržím a nějaká složka se zaplní. Ztrácím přehled a vždycky
se chystám něco smazat a přesunout jinam.

Proto jsem se rozhodl vytvořit jednoduchý program pro sebe a ostatní programátory. Nemá žádné okno, žádnou ikonu a není třeba nastavovat žádné parametry. Odvede svou práci a to je vše..

Zkopírujte můj program do složky, kde máte spoustu souborů a jejichž seznam potřebujete. Pak klikněte na program a ve složce se objeví nový soubor dir2html.html a v něm je to, co jsem předtím dělal ručně.

Ze souboru .html můžete také vytisknout seznam souborů, pokud kliknete na volnou plochu v prohlížeči a zvolíte možnost Tisk.

Soubor .html má jednoduchou strukturu, co umožňuje otevřit ho v programu MS Excel nebo podobnem programu a získate tak tabulku s kterou můžete dál pracovat.

Program je freeware. Autor si ale vyhrazuje právo rozhodnout o tom kde bude program uložen pro stažení.
Pokud hodláte program ke stažení uložit na jiný server, prosím informujte autora.

Mailto:Ing. Branislav Štofko

Download

              

Niektoré portály nestíhajú moje tempo :-) Prosím overte si či máte najnovšiu verziu programu. Distribučný súbor má meno dir2html_22_01_CZ.zip

Obsah .ZIP súboru